STRAZI ARONDATE SCOLII GIMNAZIALE CONSTANTIN BRANCOVEANU CALARASI

 

str.Mircea-Vodă, str.Vasile Lupu, str.Vlad Ţepeş, str.Păcii, str.Petroşani, str.Intrarea Petroşani, str.Vasile Conta, str.Rândunelelor, str.D.Cantemir, str. D.Bolintineanu, str.Lupeni, str.Costache Negruzzi, str.Viilor, str.Agricultori, str.Olteniei, str.Popa Şapcă, str.Ostrovului, str.Muncel, str.Cireşoaia, str.Muncii, str.Mihai Eminescu, str. Anton Pann, str. M. Kogălniceanu, str.Doina, str.Măgura, str.Intrarea Măgureni, str.Cazărmii nr.1, str.Cazărmii nr.2, str.Cazărmii nr.3, str.Cazărmii nr.4, B-dul Republicii nr.116-149, str.Celulozei, str.Ceremac, str.Cuza-Vodă, str.1848, str.Libertăţii, str.Toamnei, str.Frunzelor, str.Aurora, str.Primăverii, str.Bucureşti nr.258-279, str.Independenţei nr.65-104, str.Sf.Nicolae nr.90 - 121, str.Arcadia, str.Mircea cel Bătrân, str.Aurel Vlaicu, str.Ion Creangă, str.Tufănelelor, str. Aleea Crăiţelor, str.Aleea Bujorului, str.Porumbeilor, str.George Coşbuc, str.Câmpului, str.Bobâlna, str.Avram Iancu, str.C.D.Gherea, str.Zorilor, str.Crinului, str.Rozelor, str.M.Sadoveanu, str.Nicolae Iorga, str.Răsăritului, Aleea X, str. GH.Doja, str.Doina, str.Intrarea Petroşani, str.Griviţa nr.248-329.